Pracownicy - SOSW Radom
STRONA GŁÓWNA » Pracownicy
  menu  
Kontakt
Wydarzenia





Pracownicy  


Zabrania się wykorzystywania Serwisu do celów komercyjnych, marketingowych w szczególności: rozsyłania ofert reklamowych poprzez system wiadomości prywatnych, spamowania, przy czym przez spam rozumie się niechciane wiadomości elektroniczne, przygotowywania komercyjnych ofert dla pracowników i przynoszenia ich do siedziby firmy.
  

Nazwisko i imię  Stanowisko Adres Pocztowy
Barszczewski Norbert Dyrektor n.barszczewski@soswwyszynski.pl
Neska Zbigniew zv-ce Dyrektor ds. Administracyjno Technicznych z.neska@soswwyszynski.pl
Frankowska Anna V-ce Dyrektor  a.frankowska@soswwyszynski.pl
Tomasz Łachut Kierownik ds. Opieki i Wychowania t.lachut@soswwyszynski.pl
Kalita Agnieszka Kierownik Pracowni Wczesnego Wspomagania Rozwoju a.kalita@soswwyszynski.pl
Komsta Anna Główny Księgowy a.komsta@soswwyszynski.pl
Żyła Monika Spec. do sp. ekonomicznych m.zyła@soswwyszynski.pl
Gawryś Małgorzata Referent - Kasjer  
Markowska Grażyna Sekretarz Ośrodka g.markowska@soswwyszynski.pl
Węgrzynowska Iwona Sekretariat i.walkiewicz@soswwyszynski.pl
Gąska Zbigniew Referent do sp. gosp. z.gaska@soswwyszynski.pl
Elżbieta Kokosza Intendent e.kokosza@soswwyszynski.pl
Kornecka Alicja Magazynier a.kornecka@soswwyszynski.pl
Łoboda Dawid Specjalista ds. BHP d.loboda@soswwyszynski.pl
Palimąka Marcin Operator Sieci Komputerowych m.palimaka@soswwyszynski.pl

 

Pracownicy pedagogiczni:

1.     
Adamiec-Gracka Urszula u.gracka@soswwyszynski.pl
2.       Błaszczyk Anna a.blaszczyk@soswwyszynski.pl
3.       Boczek Anna a.boczek@soswwyszynski.pl
4.       Borkowska Marchewka Patrycja  p.marchewka@soswwyszynski.pl
5.       Chamerska Marianna m.chamerska@soswwyszynski.pl
6.       Chamerski Robert  r.chamerski@soswwyszynski.pl
7.       Czerniawska Bożena b.czerniawska@soswwyszynski.pl
8.       Dębowska-Gac Katarzyna  k.debowska@soswwyszynski.pl
9.       Duda - Porzyczka Anna  a.duda@soswwyszynski.pl
10.    Ferblik-Jaworska Edyta  e.ferblik@soswwyszynski.pl
11.    Frankowska Emilia  e.frankowska@soswwyszynski.pl
12.    Frąk Michał  m.frak@soswwyszynski.pl
13.    Gajek Anna  a.gajek@soswwyszynski.pl
14.    Gajewska Krystyna k.gajewska@soswwyszynski.pl
15.    Garlikowska Izabela  i.garlikowska@soswwyszynski.pl
16.    Góralski Ireneusz  i.goralski@soswwyszynski.pl
17.    Grochala Jolanta i.grochala@soswwyszynski.pl
18.    Grzeszczyk Wojciech  w.grzeszczyk@soswwyszynski.pl
19.    Grzyb Karolina  k.grzyb@soswwyszynski.pl
20.    Grzyb Tomasz t.grzyb@soswwyszynski.pl
21.    Guziak Bożena  b.guziak@soswwyszynski.pl
22.    Jaroszek Anna  a.jaroszek@soswwyszynski.pl
23.    Jeżyna Beata  b.jezyna@soswwyszynski.pl
24.    Jurkowska Beata  b.jurkowska@soswwyszynski.pl
25.    Kacprzak Katarzyna  k.kacprzak@soswwyszynski.pl
26.    Kisiel Jan j.kisiel@soswwyszynski.pl
27.    Kotlimowski Tomasz  t.kotlimowski@soswwyszynski.pl
28.    Kudła Joanna j.kudła@soswwyszynski.pl
29.    Kur Ewa  e.kur@soswwyszynski.pl
30.    Kurowska Iwona i.kurowska@soswwyszynski.pl
31.    Kwiecień Dagmara  d.kwiecien@soswwyszynski.pl
32.    Lewandowska Elżbieta e.lewandowska@soswwyszynski.pl
33.    Lipiec Irena i.lipiec@soswwyszynski.pl
34.    Lis Barbara  b.lis@soswwyszynski.pl
35.    Majewska Joanna  j.majewska@soswwyszynski.pl
36.    Machel Joanna j.machel@soswwyszynski.pl
37.    Majewska Małgorzata m.majewska@soswwyszynski.pl
38.    Mikołajczyk Leszek l.mikolajczyk@soswwyszynski.pl
39.    Michalczewska Monika m.michalczewska@soswwyszynski.pl
40.    Nowak Dominika  d.nowak@soswwyszynski.pl
41.    Ozimek Wołowiec Luiza  l.wolowiec@soswwyszynski.pl
42.    Papaj Dorota  d.papaj@soswwyszynski.pl
43.    Paul Barbara  b.paul@soswwyszynski.pl
44.    Pawlak Marzena  m.pawlak@soswwyszynski.pl
45.    Pawłowska Wiesława  w.pawlowska@soswwyszynski.pl
46.    Piękoś Bartłomiej  b.piekos@soswwyszynski.pl
47.    Podlasińska Marlena  m.podlasinska@soswwyszynski.pl
48.    Popławska Edyta  e.popławska@soswwyszynski.pl
49.    Przybyłowska Julita  j.przybylowska@soswwyszynski.pl
50.    Religa Małgorzata m.religa@soswwyszynski.pl
51.    Rogowska Agnieszka  a.rogowska@soswwyszynski.pl
52.    Rola Anna  a.rola@soswwyszynski.pl
53.    Rybska Ewa  e.rybska@soswwyszynski.pl
54.    Smagowska Iwona  i.smagowska@soswwyszynski.pl
55.    Sobolewska Agnieszka  a.sobolewska@soswwyszynski.pl
56.    Sobolewska Marzena  m.sobolewska@soswwyszynski.pl
57.    Sobolewski Tomasz t.sobolewski@soswwyszynski.pl
58.    Soja Ewa  e.soja@soswwyszynski.pl
59.    Stępień Anna e.stepien@soswwyszynski.pl
60.    Stępniak Renata r.stepniak@soswwyszynski.pl
61.    Suligowska Maria  m.suligowska@soswwyszynski.pl
62.    Szybilska Anita  a.szybilska@soswwyszynski.pl
63.    Śledź Jarosław j.sledz@soswwyszynski.pl
64.    Świstowska-Gibzińska Alicja a.gibzinska@soswwyszynski.pl
65.    Tokarska Renata  r.tokarska@soswwyszynski.pl
66.    Topór Renata  r.topor@soswwyszynski.pl
67.    Trzpioła Wanda  w.trzpiola@soswwyszynski.pl
68.    Walkiewicz Aneta  a.walkiewicz@soswwyszynski.pl
69.    Kurowska Ewa e.kurowska@soswwyszynski.pl
70.    Wall Andrzej  a.wall@soswwyszynski.pl
71.    Węgrzynowska Iwona i.wegrzynowska@soswwyszynski.pl
72.    Wasiak Joanna j.wasiak@soswwyszynski.pl
73.    Werdin Krystyna  k.werdin@soswwyszynski.pl
74.    Wicik Elżbieta  e.wicik@soswwyszynski.pl
75.    Wiraszka Monika  m.wiraszka@soswwyszynski.pl
76.    Witecka Elżbieta e.witecka@soswwyszynski.pl
77.    Wolska Marzena m.wolska@soswwyszynski.pl
78.    Wołek Mirosława  m.wolek@soswwyszynski.pl
79.    Wróblewska Ewa  e.wroblewska@soswwyszynski.pl
80.    Wróblewska-Bujak Beata  b.bujak@soswwyszynski.pl
81.    Zbyszyńska Renata  r.zbyszynska@soswwyszynski.pl
82.    Zelga Kokocińska Emilia  e.kokocinska@soswwyszynski.pl
83.    Ziętkowska Kinga  k.zietkowska@soswwyszynski.pl
84.    Żabińska Agnieszka 

a.zabinska@soswwyszynski.pl

 


Wytworzył:
Data wytworzenia:
Opublikował: Administrator .
Data publikacji: 2010-10-18 16:42:58
Data modyfikacji: 2012-05-30 05:07:53
Ilość wyświetleń: 8196
Historia tej strony






    Pracownicy - SOSW Radom

    [L]